środa, 9 listopada 2011

Dzierga się

Niektóre eksperymenty do sprucia, do poprawki, niektóre ujrzały światło dzienne, niektóre się dzieją, niektóre tłoczą się w głowie..... 6 par rąk, 36h na dobę - marzenie:))

Tatarska wersja dla dorosłych..... jeszcze guzik przyszyć.... zostało mi trochę tego, może jakiś baktus do kompletu? ale mieszane z czymś, bo materiału za mało chyba będzie...... A materiał to wełna 20 z akrylem 80, grube, na druty 8.


 I zapowiedź nowego.... toto szare to materiał na mitenki warkoczowe... poniżej czapka-próbka warkoczy..... Szare, terakota i niebiesko-lodowe to merino/akryl 50/50, druty 3,5/4. Niebieska czapeczka robiona z podwójnej nitki na drutach 6.
 No i ostatnie zdjęcie to fragment wykonanych mitenek z listkiem oraz materiał na karmelową Haruni do kompletu z mitenkami.... śliczne kolorki, prawda? Karmelowy to wełna superwash 80 i poliamid 20. Planuję do niej druty 5 (wg banderolki bodajże 3-3,5, no ale to ma być ażurowa chusta......).

Wzorek z czerwonej czapki nadal nie rozszyfrowany:( Kombinuję nad innym, który by klientce mógł się podobać...... też będzie czerwona czapka z szalikiem.........1 komentarz:

  1. Wszystko fajne ,super kolorki a ta czapka rewelacja!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i słówko:)