piątek, 4 listopada 2011

Proszę o pomoc:)

Dziewczęta :) Może któraś z Was robiła albo zna albo wie.... jak zrobić taki wzorek? chodzi mi głównie o te 2 lewe oczka - jak toto powykręcać, żeby dało taki efekt jakby kłoska w środku/pomiędzy tymi 2 oczkami..... ???
Na prosto i na okrągło chcę go wykorzystać... ewentualnie tylko na prosto, czapkę zszyję, gdyby było zbyt skomplikowane.... ale coś czuję, że to jakiś banał jest:))))

3 komentarze:

 1. Zajrzyj na stronę abc robótek na drutach http://abc_robotek_na_drutach.republika.pl/str/sploty_fantazyjne_krzyzowane.html#02-74-02
  tam jest taki wzór gdzie trzeba krzyżować dwa oczka prawe na lewo a na drugiej stronie dwa oczka lewe na lewo - wygląda podobnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. hmmm nie jestem ekspertem- ale ja bym próbowała tak:
  2 o prawe, 1 o lewe, 1 o prawe przekręcone ( ten warkoczyk w środku) 1 o lewe, i od nowa,
  z tym przekręcaniem to próbowałabym na obie strony, tzn. jeśli przekręcone na prawo nie wyjdzie podobnie to spróbowałabym przekręcone odwrotnie

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie przyglądałam się ściągaczowi faktycznie, ni umiem sobie za bardzo wyobrazić tego łapania tak jak napisałaś w komentarzu u mnie, ale może nie trzeba sobie tego wyobrażać tylko zrobić.
  Musisz chyba po prostu siąść robić próbki i porównywać ze zdjęciem, ja tak jak chcę tak robię jak chcę rozgryźć jakiś wzór - z różnym skutkiem niestety ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i słówko:)