piątek, 8 marca 2013

Mam! Mam! Mam! :D

Biblioteczka Manualni wzbogaciła się o wymarzone pozycje:)) Hurtowo i szybko dzięki Dobrej Duszy zza Oceanu... DZIĘKUJĘ! a teraz proszę mnie wystrzelić w kosmos na tydzień:D

Nie mogę się powstrzymać..... o rany!
 

7 komentarzy:

 1. jak ja rozumiem Twoją radość :) sama ostatnio zaopatrzyłam się w kilka pozycji i oglądam i czytam i czytam i oglądam prawie bez przerwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie te książeczki mam i wiem, że będą radością na długo. Wracam do nich chętnie, często i zachwycają mnie nieodmiennie. Bo nawet ta najmniej atrakcyjna z biało-czarnymi zdjęciami jest napisana tak, że czytać się :)
  Świetny wybór, świetny zakup i cieszę się razem z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo też Basiu z Twojego polecenia śledziłam te pozycje, wzmocnione zdaniem E-wełenki i Pimposhki:)) Czerpię z Waszych blogów ile wlezie, jesteście moimi Mistrzyniami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madziu, a Ty już przędziesz, czy prząść dopiero będziesz? Pytam, bo od niedawna tu do Ciebie zaglądam :)
  Dwie z tych książek mam i uwielbiam, a na pozostałe dwie zarezerwowałam miejsce na półeczce ;) Niech Ci dobrze służą. Pozdrawiam! Magda

  OdpowiedzUsuń
 5. Magdo cieszę się z Tobą, ja też na kilka dni wsiąkam jak kupię ciekawą pozycję :D
  Bardzo ciekawa jestem Twojej opinii a szczególnie o "Book of wool" bo cały czas nad nią myślę.
  Serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale super lektura, zazdroszczę!!! :):):) Jak zobaczyłam Twój post, to zamarzyła mi się jakaś nowa książka o drutach... :) Nie dziwię Ci się wcale! Sama znikam z tego świata jak wpada mi w ręce coś o dzierganiu :):):) Samych przyjemności! Idealny dzień kobiet!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny pomysł na bloga. życze wytrwałości w prowadzeniu. pozdrawiam i obserwuję!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i słówko:)